We Encourage & Empower Artistic Self-Expression In Children
2019 Contest Gallery
High School Entries
Aubrey Chacon, Greeley |
Christine Hwang, Aurora |
Isha Agarwal, Fort Collins |
Lily Burtis, Berthoud |
Melissa Lundy, Delta |
Monica Chacon, Greeley |
Nathan Stansbury, Fort Collins |
Nidhyati Jegadeesh, Fort Collins |
Rebecca Fairchild, Fort Collins |
Riley Sorensen, Strausburg |
Middle School Entries
Abbie Winterbottom, Milliken |
Abigail Spencer, Peyton |
Adelyn Garver, Loveland |
Aidan Hindman, Florence |
Aiden Dunbar, Windsor |
Aiden Henry, Millikin |
AJ Roth, Milliken |
Alex Spear, Windsor |
Alexia Rah, Windsor |
Allison Lane, Windsor |
Alyssa Roth, Windsor |
Andre Aparicio, Florence |
Andrew Lara, Milliken |
Ariana Brimhall, Windsor |
Ashia Hernandez, Windsor |
Ashlee Daly, Strausburg |
Ashley Bennett, Windsor |
Ashlynn Huckabee, Windsor |
Ashton Dennison, Florence |
Ava Ryan, Windsor |
Ava Schafer, Windsor |
Birseyda Vazquez, Milliken |
Blake Kosum, Fort Collins |
Bode Steury, Windsor |
Branden Ybarra-Norris, Windsor |
Brandon Orton, Florence |
Brayden Fernandex, Windsor |
Brayden MacAlmon, Greeley |
Braylon Kyger |
Brianna Corson, Sterling |
Brianna Martinez, Milliken |
Briseyda VAsquez, Milliken |
Brooklyn Quintana, Windsor |
Brynn Price, Milliken |
Bryson Bennett, Windsor |
Caidee Campbell, Florence |
Camden Timmons, Windsor |
Carlie Henning, Milliken |
Carter Emmonds, Milliken |
Cassidy Hoffman, Windsor |
Cassidy Miller, Fort Collins |
Channeng Reyes, Windsor |
Charlotte, Steamboat |
Chelsea McCoy, Windsor |
Cheyenne, Steamboat |
Cheyenne Turner, Windsor |
Claire Boyer, Windsor |
Claudia Gallegos, Windsor |
Conner McQueen |
Delaney Rutt, Milliken |
Devyn Luth, Windsor |
Eilena Blackwill, Windsor |
Ella Lee, Windsor |
Ella Stevens |
Ellanore Bartlett, Peyton |
Emilee McGuire, Windsor |
Emma Pelto, Peyton |
Emma Vincent, Windsor |
Erin Chastain, Evans |
Finley Bach, Windsor |
Gabe Schneekloth, Windsor |
Gabriel Sullivan |
Gage Henshaw, Windsor |
Garrett Fetty, Strausburg |
Gavin Watkins, Florence |
Gentry Kneeht, Fort Collins |
Grace Effinger, Millikin |
Grant Kerber, Windsor |
Habib Mohammad Yasin, Fort Collins |
Hannah McEwan, Windsor |
Hans Meier, Peyton |
Hayden Welton, Windsor |
Hector Hugo Herrera Jr., Florence |
Hunter Ginnis, Windsor |
Ian Feighny, Windsor |
Isabella Villanueva, Milliken |
Izaak Haro, Windsor |
Izzy, Steamboat |
Jacob Dzikowski, Florence |
Jacob Woodbury, Milliken |
Jaddah Duhon, Strausburg |
Jaden Ruiz, Milliken |
Jaelynn Leon, Payton |
Jais Wruck, Windsor |
Jake Eccleston, Windsor |
Jamison Prosser, Windsor |
Jando Tovar, Windsor |
Janey Mann, Milliken |
Jessica Crum, Windsor |
Jolene Knowlton, Milliken |
Julia Bohlingerm, Windsor |
Kadence Marsh, Windsor |
Kadin Robledo, Windsor |
Kait Heuer, Milliken |
Kate Harrison, Windsor |
Katie Perkins, Windsor |
Katy Calderone, Windsor |
Kayla Elwood, Steamboat |
Kayla Whitaker, Florence |
Kinza Sagel, Windsor |
Kyah Madden, Windsor |
Kylie Lichtenberg, Windsor |
Kyra Schramer, Peyton |
Laila Casanueva, Milliken |
Landon Scruggs, Windsor |
Layla Steinman, Strausburg |
Lelle Szucs, Steamboat |
Lily Umpleby, Windsor |
Lincoln Cline, Milliken |
Lucy Maas, Windsor |
Lucy Ostapovich, Fort Collins |
Lucy Vaughn, Windsor |
Mackenzie Dahmen, Fort Collins |
Maddie Forbis, Strausburg |
Maddie Howell, Windsor |
Madi Romme, Windsor |
Madi Watson, Windsor |
Madison Tedder, Johnstown |
Mahreana Lewis, Fort Collins |
Makayla Glenetski, Greeley |
Makayla Maddox, Milliken |
Mary Jean Vigil, Colorado Springs |
Megan Blanning, Denver |
Mel Haller, Milliken |
Meredith Sauer, Windsor |
Michael Linzey |
Michala Taylor, Windsor |
Micheal Banfield, Florence |
Mina Wilson, Peyton |
Mira Parks-Toberman, Windsor |
Miriah Bella, Fort Collins |
Molly Mitchell, Sterling |
Natalie Novak, Windsor |
Nayeli Urias, Milliken |
Nehemiah Ryan, Windsor |
Nevaeh David-Roark, Windsor |
Nickolas Hadizaeleh, Fort Collins |
Paiton Patterson, Windsor |
Patrick Sazama, Windsor |
Preston Mace, Strausburg |
Raena Royer, Windsor |
Raven Tanner, Windsor |
Reagan Laub |
Reyleigh Hess, Milliken |
Rhiannon Willard, Milliken |
Riley McFarland, Florence |
Ryan Fudge, Fort Collins |
Ryan Stroup, Windsor |
Ryland Humphrey, Windsor |
Sabine Mundt, Evans |
Sam Hoyt, Windsor |
Santi Fernandex, Windsor |
Santino Cook, Peyton |
Sarah Netschert, Peyton |
Sarahy Bastillos, Milliken |
Savannah York, Windsor |
Sawyer Rocchio, Florence |
Scarlett Storey, Milliken |
Sevanna Kitt, Petyon |
Sidney Pierce, Strausburg |
Sky Schmelzer, Peyton |
Sloane Speer, Steamboat |
Sofia Sausa, Fort Collins |
Sophia Jensen, Windsor |
Sophia, Steamboat |
Sophie Ritchart, Windsor |
Taylor Lawson, Windsor |
Terea Hecker, Fort Collins |
Thomas Lee Joseph Vigil, Colorado Springs |
Trevor Karabensh, Milliken |
Tucker Kostka, Milliken |
Wyaltt Bloomquist, Strausburg |
Yadina Gonzalez, Windsor |
Ysa Gonzales, Milliken |
Jackson Wilder, Millikin |
Kaydence Watson, Millikin |
Kiana Castillo, Millikin |
Elementary School Entries
Aaron Runco, Pueblo |
Abigail McDonald, Pueblo |
Abigail Towner, Pueblo |
Adassah MacAlmon, Greeley |
Addy Lamb, Fort Collins |
Adelyn Garver |
Adriana Rose, Parker |
Adriana Trujillo, Pueblo |
Ahdesa Bernal, Loveland |
Alan Tran, Pueblo |
Alayah Atencio, Pueblo |
Alize Montez, Pueblo |
Amarissa Martinez, Strausburg |
Anayelli Lopez, Pueblo |
Andrea Ortiz, Fort Collins |
Andrew Haddan Jr. Pueblo |
Andrew Rhoads, Fort Collins |
Andrew Roh, Aurora |
Angel Estrada Cardenas, Pueblo |
Anna Fries, Colorado Springs |
Annabelle Skorey, Fort Collins |
Annaliese Lega, Fort Collins |
Anthony Vigil, Colorado Springs |
Antonio Reddell Jr, Pueblo |
Aspen Hildebrandt, Fort Collins |
Asusena Bogarin, Pueblo |
Athena Rebeterano, Pueblo |
Audrey Voss, Lyons |
August Engel, Loveland |
August Vandenburg, Fort Collins |
Ava Howe Elm, Colorado Springs |
Ava Oldenburg, Loveland |
Avellina Vigil, Colorado Springs |
Axely Espinoza, Parker |
Bella Scott, Parker |
Benjamin Nicola, Pueblo |
Berit Larson, Lyons |
Blaize Lucero, Pueblo |
Brandi Schramm, Fort Collins |
Brayden Hill, Loveland |
Brittlynn Hopkins, Pueblo |
Brooklynn Peck, Pueblo |
Bryanna Martinez, Pueblo |
Cameron Barela, Pueblo |
Camila Leyva |
Camile Thompson, Loveland |
Carlos Gamboa, Pueblo |
Carter Macalmon, Greeley |
Carter Moore, Parker |
Catherine Wolf, Fort Collins |
Cayn Reyes, Pueblo |
Celeste Debel, Parker |
Chandler Lynott, Centennial |
Charlize Rodriguez, Pueblo |
Chloe Blackburn, Pubelo |
Chloe Capone, Parker |
Christian Rates Garcia, Pueblo |
Christine Schoeler, Parker |
Christopher Ralya, Pueblo |
Danelia Ortiz, Loveland |
Daneille Wallack, Loveland |
Dasie Smith, Pueblo |
Destiney Pacheco, Evans |
Devan Duran, Pueblo |
Diana Pena, Pueblo |
DiAnthony Rivas Campos, Pueblo |
Dina Suwarez, Pueblo |
Donovan Fair, Colorado Springs |
Donovan Montoya, Pueblo |
Dylan Novick, Fort Collins |
Eleanor Gillian, Fort Collins |
Elijah Freeman, Fort Collins |
Elijah Garcia, Pueblo |
Elijah Lewis, Pueblo |
Elizabeth Varner, Pueblo |
Emerson Wells, Fort Collins |
Emilee Hutchings, Pubelo |
Esperanza Siaz, Pueblo |
Ethan Yang, Pueblo |
Eve Vigil, Colorado Springs |
Exzarian Montoya, Pueblo |
Felicity Tonnies, Fort Collins |
Fenix Cervantes Quijano, Fort Collins |
Gabriela Sandoval, Pueblo |
Gabrielle Ralya, Pueblo |
Garrison MacAlmon, Greeley |
Gavin Rice, Parker |
Gerardo Bogarin Jacques Jr., Pueblo |
Glory Henel, Fort Collins |
Graciella Cruz, Pueblo |
Griffin Merrell, Fort Collins |
Grimm Cody, Pueblo |
Guadalupe Aguilar Agustin, Pueblo |
Habib Mohammad Ayman, Fort Collins |
Habib Mohammad Ayman, Fort Collins |
Hannah Reid, Fort Collins |
Hannah Reid, Fort Collins |
Hannah Zhao, Denver |
Heath Reed, Fort Collins |
Hector Portillo Ordonez, Pueblo |
Henry Ebanks, Pueblo |
Hope Suttles, Pueblo |
Hunter Vallejos, Pueblo |
Isaiah Deherrera Aguilar, Pueblo |
Isaiah Martinez, Pueblo |
Issac Aguillara, Loveland |
Issac Aguillara, Loveland |
Iveth Alvarex Quintana, Pueblo |
Izabella Cabello, Pueblo |
Izeyah Cortez. Pueblo |
Jaciana Suazo, Pueblo |
Laticia Trajillo, Pueblo |
Jacob Hawkins, Pueblo |
Jaden Schaffer, Fort Collins |
Jared Martinez, Pueblo |
Jasmin Escajeda, Pueblo |
Jason Romero, Pueblo |
Jasper van Damme, Lyons |
Jeraldin Torres Marquez, Pueblo |
Jeremiah Medina, Pueblo |
Jessie Molina, Pueblo |
Jesus Rivas Compos, Pueblo |
Jillian Whatley, Pueblo |
Jimena Lujan Navarrete, Pueblo |
Jordan Siples, Pueblo |
Joseph Bogarin, Pueblo |
Joshua Bomgarr, Parker |
Josiah Trujillo, Pueblo |
Juan Herrera Alzate, Pueblo |
Jilian Bernal, Loveland |
Julyssa Vargas, Pueblo |
Kaden Taylor, Pueblo |
Kadynce Schutt, Centennial |
Kate Ashenbrener, Parker |
Leo Salazar, Pueblo |
Kaylee Park, Aurora |
Kaylee Perez, Pueblo |
Kearha Keith, Pueblo |
Keren Vanderwarf, Fort Collins |
Liana Lopez-Garcia, Pueblo
|
Kimber Peel, Pueblo |
Kimberly Garcia, Pueblo |
Koen Hughes, Fort Collins |
Kyle Johns, Parker |
Libby Johnson, Parker |
Lillian Duitsman, Parker |
Lillian Yaggi, Parker |
Logan Garcia, Pueblo |
Lucas Inskeep, Pueblo |
Lucia Ramirez, Parker |
Luciana Cervantes, Pueblo |
Luis Franco, Fort Collins |
Mackenzie Vasquez, Pueblo |
Maddie Rivard, Fort Collins |
Madeline Hyyppa, Centennial |
Madison Murphy, Parker |
Madison Sinclair, Pueblo |
Malia Carter, Pueblo |
Manuel Diaz |
Mary Jean Vigil, Colorado Springs |